Felhívás 8.-os diákoknak!

Kedves 8. osztályosok! Kedves Szülők!
Az alábbiakban tájékoztatást nyújtunk iskolánk 2016/17-os tanévben induló képzéseiről!

SZAKISKOLA
(szakmai bizonyítványt adó képzések)

Tagozatkód OKJ Megnevezés Képzési idő
01. OKJ 34 521 06 hegesztő 3 év
03. OKJ 34 762 01 szociális gondozó és ápoló 3 év
04. OKJ 34 522 04 villanyszerelő 3 év

(2016. szeptember 1-jétől a szakiskola elnevezés szakközépiskolára módosul, a képzés nem változik.)

Nem tartunk felvételi vizsgát, az általános iskolai eredmények és a jelentkezés sorrendje alapján töltjük be a keretszámokat.
Amit nyújtani tudunk:
 hegesztő tanulóink már a 9. évfolyamtól tanulószerződéssel a devecseri DGA Kft. tanműhelyében sajátíthatják el szakmájukat,
 hegesztő szimulátor segítségével a hegesztési folyamatok precíz elsajátítása valósulhat meg a legmodernebb technika segítségével,
 szociális gondozó és ápoló tanulóink új, korszerű eszközökkel felszerelt demonstrációs szaktanteremben ismerkedhetnek szakmájuk alapjaival,
 villanyszerelőink korszerű ismeretek megszerzésével sajátíthatják el rohamosan fejlődő szakmájuk alapjait.
 az ERASMUS+ keretein belül 1 hónapos külföldi szakmai gyakorlat lehetősége,
 változatos program, sokszínű diákélet, sportolási lehetőség,
 kiváló szakmai és tanulmányi sikerek esélye.

Pályaválasztási rendezvényeink időpontjai (nyílt napok):

2015. november 19. 820 óra
2015. november 26. 820 óra

Előzetes egyeztetés alapján intézményünket bármikor látogathatják akár tanulócsoportok is!