Jutalmat kaptak ballagó diákjaink

Megható ünnepség keretében búcsúztattuk ballagó diákjainkat. A Himnusz hangjait követően Szabolcsi Erzsébet Forrás című versét hallhattuk Firczi Irma tanárnő előadásában, majd Kovács Éva igazgatónő szólt a tanulókhoz. A 10. osztályosok nevében Horváth Georgina búcsúzott a végzősöktől, a 11. osztályosok nevében Hercz Patrik az iskolától, Bakos Ferenc pedig az itt maradó diáktársaktól vett búcsút. Bondor Lajos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-dunántúli Régióvezetője máltai kitűzőt nyújtott át a Devecseri Szakiskola első végzős osztályának. Minden diák jutalomban részesült, ki a kiváló gyakorlati teljesítményéért, ki a kivételes szorgalmáért vagy közösségi munkájáért. Mindannyiukra büszkék vagyunk – emelte ki az igazgatónő. A tantestület véleménye szerint Bakos Ferenc és Együd Zsolt egyenletesen jó teljesítményt nyújtott, ezért könyvjutalomban és emléklapban részesültek. Emléklapot kaptak továbbá: Orsós Ramóna, Hercz Patrik, Orsós Veronika, Kalányos Christopher, Orsós Anna, Kis Antónia, Baranyai Klaudia és Horváth Martin. Az ünnepséget a szózat zárta, majd a végzősök egy-egy lufit engedtek a magasba, jelezvén, hogy a diákévek olyan gyorsan szálltak el, mint a léggömbök. Sok sikert kívánunk minden kedves végzős diákunknak a jövőben!
Bakos Ferenc egyenletes jó teljesítményéért
Együd Zsoltegyenletesen jó teljesítményéért
Orsós Ramóna Cintia az egyéni és csoportos szakmai versenyeken való eredményes szerepléséért.
Hercz Patrika gyakorlati oktatáson nyújtott kiváló teljesítményéért
Orsós Veronika a szakmai gyakorlata során nyújtott teljesítményéért
Kalányos Christopher a gyakorlati helyen tanúsított szorgalmáért és kitartásáért
Orsós Anna a feladatok végrehajtásában mutatott szorgalmáért