Esélyegyenlőségi nap Ajkán

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Devecseri Szakközépiskolájának 10. és 11. évfolyamos szociális gondozó és -ápoló diákjai ismét helytálltak az Ajkai városi Esélyegyenlőségi Napon.
A rendezvény fő szervezője, a Molnár Gábor Műhely Alapítvány, a városban a szociális területen tevékenykedő szervezeteket, intézményeket hívta meg erre a napra, hogy bemutassák munkájukat a lakosságnak. Újra lehetőséget kapott a részvételre a Magyar Máltai Szeretetszolgálat is. A Máltai sátorban bemutatkozott az ajkai önkéntes csoport, az ajkai Gondviselés Háza Hajléktalanok Nappali Melegedője, valamint a Somló-környéki Biztos Kezdet Gyerekházak. Ebben a sátorban dolgoztak Önkéntesként tanulóink, és kedves, törődő segítségüknek jelentős szerepe volt abban, hogy az idősek és gyerekek, egészségesek és betegek ilyen boldog és felhőtlen napot tölthettek együtt, megismerve és jobban elfogadva egymás világát.

MMSZ MMSZ MMSZ MMSZ
MMSZ