Nyílt nap a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Devecseri Szakközépiskolájában

November 17-én, csütörtökön, majd rá egy hétre, 24-én tartjuk iskolánk nyílt napjait, ahol az érdeklődőknek bemutatjuk iskolánkat, és testközelből találkozhatnak azokkal a szakmákkal is, amelyeket oktatunk.

Az érdeklődő diákokat – és szüleiket – mindkét napon reggel 8.20-tól várjuk szeretettel egy, az iskolánkról szóló bemutatkozó előadással. Ezt követően három csoportot alakítunk ki. A „szociális gondozó”, „hegesztő” és „villanyszerelő” csoportokhoz csatlakoznak azok a diákok, akik az adott szakma iránt érdeklődnek, és az egyes szakmák oktatását vezető kollégák elkísérik a csapatot a gyakorlati oktatás helyszínére, ahol bemutatjuk, alapvetően mire is számíthatnak a hozzánk jelentkezők, miről is szól az adott szakma.

Nyílt napjainkra szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Részvételi szándékukat kérjük, jelezzék az alábbi elérhetőségeken:
szakiskola.devecser@maltai.hu
+36-30/336-12-92