Versenyen bizonyítottak tanulóink

2016. november 25-én iskolánk három tanulója vett részt a Győri Szolgáltatási SZC Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma szervezésében megrendezésre kerülő IV. Szakmai Napon.
A szakmai versenyen hat város (Ajka, Devecser, Győr, Kaposvár, Szombathely, Veszprém) 12 csapattal képviseltette magát, ahol szociális és egészségügyi ismereteiket mérhették össze szociális gondozó és ápoló tanulóink.
A versenyen 3 szakmacsoportban versengtek a diákok: szociális gondozó és ápoló 11., gyakorló ápoló 14. és szakgimnázium 12. évfolyamos tanulói indultak, ahol szakmai zsűri értékelte írásbeli, gyakorlati és előadói képességüket.
Előadásuk címe Kossuth Zsuzsanna munkássága és az önkéntesség ereje volt, amiben tanulóink kiemelkedően bizonyították rátermettségüket a zsűri, a versenytársaik és a vendégek előtt is.
Iskolánkból Horváth Georgina, Somogyi Nilla és Török Eszter indultak a versenyen, IV. helyezést értek el.
Felkészítő tanáraiknak Horváthné Süle Beátának, Rénes Klárának, és Sztolarikné Horváth Nikolettnek köszönjük a segítséget!
A verseny időtartama alatt a kísérő tanárok szakmai megbeszélésen vettek részt, ahol a szakmai képzés aktualitásairól volt szó.

Büszkék vagyunk tanulóinkra és ezúton is gratulálunk nekik!

MMSZ MMSZ MMSZ MMSZ
MMSZ