Kirándulni voltunk

2017. április 18-án lehetőségünk volt iskolánk néhány szociális gondozó és ápoló tanulójával együtt egy kellemes napot eltölteni Veszprémben. A délelőtt folyamán az Állatkertbe látogattunk el, amely vidám hangulatban telt.
A séta után a gyönyörű panorámát nyújtó Völgykúti Étteremben ebédeltünk. Az ebéd és a kilátás is örök élményt nyújtott mindannyiunknak.
A nap zárásaként szakmai látogatást tettünk az Életöröm Idősek Otthona és Nyugdíjasházban.
Tanulóink érdeklődéssel figyelték Lecsek Zsuzsanna mentálhigiénés csoportvezető szakmai bemutatóját, majd az intézmény magas színvonalú szolgáltatásai, ellátásai és szép, kellemes hangulatú szobái elvarázsolták a leendő szakembereket.
Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy monitorozó intézménylátogatásunk megvalósulhatott.

MMSZ