Középiskolai jelentkezés módosítása

Az Oktatási Hivatal tájékoztatása szerint a középfokú felvételi jelentkezések március 25-ig módosíthatók!

A diákok "megváltoztathatják a megjelölt tanulmányi területek sorrendjét, illetve újakat is felvehetnek. Újabb tanulmányi terület csak a tanulói adatlapon már szereplő középfokú iskolában, és csak a középfokú iskola erre kijelölt képviselőjével történt előzetes egyeztetés alapján jelölhető meg."

Minden évben egyszer nyílik alkalom arra, hogy a jelentkésen módosítsanak, tehát most kell átgondolni, mi a legjobb döntés.

A sorrend azért nagyon fontos, mert a tanuló nem fog tudni választani az intézmények között, még ha mindenhova felvételt nyerne sem, hanem kötelezően az első helyen megjelölt iskolába kell beiratkoznia.

További információ:

Kérdésekkel kapcsolatban forduljanak hozzánk bizalommal az alábbi elérhetőségeken:

Tel.szám: 30/328-6731
E-mail cím: szakiskola.devecser@maltai.hu