Szülői tájékoztató

Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzet miatt fokozottan kérjük a következő szabályok betartását:

• Csak egészséges, tüneteket nem mutató tanuló léphet be az iskolába! Betegség esetén forduljanak az orvoshoz, illetve jelezzenek az osztályfőnöknek.
• A beteg gyerek csak olyan orvosi igazolással jöhet újra iskolába, amelyen a háziorvos engedélyezte a közösségben való tartózkodását.
• Szülő, kísérő nem léphet az iskola területére!
Fontos ügyekben a következő telefonszámon keressék meg az iskolát:
Kovács Éva 06 30/328-6731, Szecsey-Mizda Veronika 06 30/336-1292
• Bevezetésre került az a szabály, hogy a tanulók és a dolgozók lázmérést követően léphetnek be az intézmény területére.
• A tanítási nap során folyamatosan végezzük a kézfertőtlenítést és a felületek fertőtlenítését.
• Nagy csoportot követelő rendezvényeket illetve szülői értekezleteket nem tarunk a járvány idején. A szülőkkel a kapcsolatot egyenként, igényük szerint telefonon tartjuk.
• A fentiek értelmében kérjük, hogy minden szülő, aki még nem tette meg, adja le a telefonszámát gyermeke osztályfőnökének, hogy azonnal el tudjunk érni mindenkit.

Ezek a szabályok azért vannak, hogy megvédjük a tanulókat és egymást!
Kérem, hogy figyeljen mindenki a rendszeres kézmosásra, fertőtlenítésre, fogyasszon sok vitamint, tartsa a 1,5 méter távolságot és szükség esetén viseljen maszkot!
Kérem a szülőket, hogy a gyermekeik figyelmét folyamatosan hívják fel ezekre a szabályokra!

Vigyázzunk egymásra!

Devecser, 2020.09.01. Kovács Éva