Iskolánk megmérettetése a győri Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakképző Iskolában

A szociális, egészségügyi és humán szakmákat oktató középiskolák tanulói a Nyugat- és Közép-Dunántúli Régióból érkeztek elméleti és gyakorlati ismereteik összehasonlítására. A megmérettetés írásbeli fordulóval kezdődött, majd ezután a tanulók szóbeli és gyakorlati feladatot kaptak, melyet a szakmai zsűri előtt kellett bemutatniuk. Iskolánk versenyzője Orsós Ramóna Cintia 5. helyezést ért el. Büszkék vagyunk rá, hiszen egy regionális versenyen képviselte iskolánkat, valamint fiatal intézményünk első versenyzője is ő volt.
Felkészítő tanára Csiki-Kovács Szabina, Horváthné Süle Beáta és Rénes Klára voltak.
A verseny időtartama alatt a tanárok számára szakmai megbeszélésen nyílt lehetőség a szakképzéssel kapcsolatos kérdések felvetésére a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ szakképzési igazgatója, valamint az Emberi Erőforrások Minisztériumának oktatási szakértőinek vezetésével.
Maltaiszakiskola-devecser

MMSZ