Jutalmat kaptak ballagó diákjaink

Megható ünnepség keretében búcsúztattuk ballagó diákjainkat. A Himnusz hangjait követően Szabolcsi Erzsébet Forrás című versét hallhattuk Firczi Irma tanárnő előadásában, majd Kovács Éva igazgatónő szólt a tanulókhoz. A 10. osztályosok nevében Horváth Georgina búcsúzott a végzősöktől, a 11. osztályosok nevében Hercz Patrik az iskolától, Bakos Ferenc pedig az itt maradó diáktársaktól vett búcsút.
Bondor Lajos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-dunántúli Régióvezetője máltai kitűzőt nyújtott át a Devecseri Szakiskola első végzős osztályának.
Minden diák jutalomban részesült, ki a kiváló gyakorlati teljesítményéért, ki a kivételes szorgalmáért vagy közösségi munkájáért. Mindannyiukra büszkék vagyunk – emelte ki az igazgatónő.
A tantestület véleménye szerint Bakos Ferenc és Együd Zsolt egyenletesen jó teljesítményt nyújtott, ezért könyvjutalomban és emléklapban részesültek. Emléklapot kaptak továbbá: Orsós Ramóna, Hercz Patrik, Orsós Veronika, Kalányos Christopher, Orsós Anna, Kis Antónia, Baranyai Klaudia és Horváth Martin.
Az ünnepséget a szózat zárta, majd a végzősök egy-egy lufit engedtek a magasba, jelezvén, hogy a diákévek olyan gyorsan szálltak el, mint a léggömbök.
Sok sikert kívánunk minden kedves végzős diákunknak a jövőben!

Díjak:

Bakos Ferenc: a szakiskolában elért jó tanulmányi eredményéért és teljesítményéért
Együd Zsolt: a szakiskolában elért jó tanulmányi eredményéért és teljesítményéért
Baranyai Klaudia: a regionális szakmai tanulmányi versenyen való részvételéért
Hercz Patrik: a gyakorlati oktatáson nyújtott kiváló teljesítményéért
Horváth Martin: a gyakorlati helyen tanúsított közösségi munkájáért
Kalányos Christopher: a gyakorlati helyen tanúsított szorgalmáért és kitartásáért
Kis Antónia: a szakma iránt tanúsított jó magatartásáért, és szakmai versenyen való részvételéért
Orsós Anna: a feladatok végrehajtásában mutatott szorgalmáért
Orsós Ramóna: az egyéni és csoportos szakmai versenyeken való eredményes szerepléséért.
Orsós Veronika: a szakmai gyakorlata során nyújtott teljesítményéért

MMSZ MMSZ MMSZ MMSZ
MMSZ MMSZ MMSZ