Álláskereső, személyiségfejlesztő tréning

Sikerrel zárult a szociális gondozó és ápoló valamint hegesztő szakképzésben résztvevő diákjainknak meghirdetett álláskereső, személyiségfejlesztő tréning. A Közös-Osztó Trénercsapat roma és nem roma származású trénerei i segítették a fiataljainkat a személyiségfejlesztés, a célkitűzés, munkaerőpiaci ismeretek, önéletrajz írás, állásinterjúra felkészítés, hatékony konfliktuskezelés témaköreiben. Az interaktív foglalkozásokat sok-sok tanulás, nevetés és "AHA élmény", felismerés kísérte. Játékos formában, észrevétlenül mélyítették el az ismereteiket többek között az önismeret, a testbeszéd, az empátia, az önmenedzselés, önéletrajzírás, sikeres álláskeresés témáiban. A tréning célja, hogy minél több végzős fiatal helyezkedjen el majd a nyílt munkaerőpiacon és sikeresek legyenek a szakmai és a magánéletükben egyaránt.

MMSZ