30 nap online

Magyarország kormánya szigorú járványügyi korlátozásokat jelentett be, amelyek keddről szerdára virradóra lépnek hatályba. Az új szabályok első lépésben 30 napig lesznek érvényben, de szükség esetén meghosszabbíthatják őket.
Egyik legfontosabb intézkedés, hogy a középiskolákban online oktatás lép életbe.
Azok a tanulóink, akiknek órarend szerint iskolai elméleti oktatás lenne, a következő időszakra vonatkozó információkat holnap reggel 8-kor fogják megkapni.
Minden osztály a saját csoportjában tájékozódhat a digitális oktatás következő időszakra vonatkozó rendjéről.
Figyelem!!!
A hegesztő és gépészet gyakorlat hagyományos keretek közt a megszokott időben és helyen zajlik továbbra is!
Kedves Tanulók! Holnap reggel 8-kor létszámellenőrzés a messenger csoportokban virtuálisan,
(illetve a tanműhelyben 6:30-kor személyesen)!
Számítunk mindenki együttműködésére, rugalmasságára!

MMSZ 30 nap